» Reference

Reference

 

Fotografování pro SEMTEX 2007-2008

 

Fotografování pro móda NEO 2008

 

Fotografování pro předvolební kampaň do senátních voleb 2008 ( Robert Drda )

 

Fotografování pro prezentační materiály a web kapele Depressive Disorder

 

Fotografování společenských akcí a odborných seminářů firmy Schönox s.r.o. 

 

Fotografování tiskové konference pro Motorola Solutions

 

Reakce / poděkování zákazníků:

 

Byl jste první komu jsem zkusila zavolat, tak jsem byla docela
překvapená že to na poprvé tak vyšlo. Fotky mají obrovský úspěch, dostala jsem za ně pochvalu a moje paní mistrová se divila že jsou tak pěkné i bez úpravy :)Rozhodně budu všude doporučovat! 🙂 byla jsem spokojená a opravdu moc ráda, že se s Vámi dalo tak bez problémů domluvit.
( Kateřina C. )

 

Mockrát děkujeme za rychlost, vstřícnost a vůbec za milou spolupráci! Fotky jsou krásné, jsme naprosto spokojeni. Jen je potřeba teď několik vybrat,….
Budeme se někdy v budoucnu těšit na další focení. 🙂
( Denisa S. )

 

Jsme moc rádi, že jsme Vás vybrali pro náš svatební den, takový profesionální a lidský přístup jsem od fotografa ještě nezažil. Bodeme rádi když Vás zase někdy uvidíme, třeba při nějakém dalším focení. Budeme Vás taky doporučovat dál…..
( Petr H. )

 

Já jsem s kvalitou velice spokojen 😉 mám z toho radost, jak už ze samotného průběhu focení, tak i z konečného výsledku. Moc vám děkuji za spolupráci a jsem si zcela jist, že dárek se vydařil a že se bude líbit.
(Pavel K.)

 

 

Kopírovat a používat jakýkoliv materiál ze stránek www.hdatelier.cz je možné pouze po předchozím písemném souhlasu majitele stránek. Created by Dream-Theme — premium wordpress themes. Up