» Foto v Londýně

Foto v Londýně

Focení v Londýně

 Pokud přijedete do Londýna, naskytne se vám obrovský prostor pro pořízení obrovského množství snímků v nespočetně různorodém žánru a fantasie.

 Ať už budete fotit reportáž, dovolenkové a poznávací fotografie či právě nějaké tvůrčí. Je tu rozmanitá kultura obyvatel a troufám si říci, že tu najdete téměř celý svět. Od černochů přes židovské kultury, islamistické, kde asi nejvíce zaujme nespočetné množství různě zahalených dívek s šátky na hlavách a mužů s plnovousem a pokrývkami hlavy, přes židovské národnosti, které jsou svými klobouky k nepřehlédnutí.

foto London tower bridge foto London tower bridge

 Také architektura je tu bohatá na krásné ztvárnění snímků. Ač běžné domky, kde bydlí lidé, přijdou téměř stejné, uličky v centru, kostely a chrámy, obchodní centra a kulturní budovy či třeba jen náměstí a parky vytváří již při prvním pohledu náměty na tvorbu a zapínají fantasii. Přímo se nabízí v bočních uličkách fotit dramatičnost či dobovou kompozici v starých šatech a následném natónováním fotografie. Naopak v moderních pasážích mezi skleněnými mrakodrapy a krásně upraveném okolí zase lze vytvořit módní a reklamní či portrétní fotografii.

Foto architektury

 A milovníci fotografií architektury si chvílemi budou připadat jako ve fotografickém ráji. Naskýtá se jim možnost fotografování rozmanitých staveb až po noční focení v krásně nasvíceném londýnském “atelieru” – v nočním Londýně.

Reportážní foto

 A pro milovníky reportáží se tu najde možnost zdokumentování života různých kultur a národností, přes život v ulicích, kde přes den většina obyvatel je v pracovním režimu, přes polední odpočinek v parcích a na zaplněných trávnicích,kde relaxují a večer bujný život v ulicích i restauracích. Občasné toulky žebráků a vystoupení pouličních umělců je tu na denním pořádku.

Nečekané překvapení

 Narazíte i na nespočetné množství turistů a ti vám připraví mnohdy nečekaná překvapení. Kupříkladu na posledním focením módní fotografie modelka pózovala v jednom z parků a vedle fotografa si stoupla japonská turistka, vytáhla fotoaparát a začala si ji též fotit. Když ji nikdo nic neřekl v domnění, že si udělá jeden snímek a odejde, začala chodit k modelce a poupravovat si ji podle svých představ.

Kopírovat a používat jakýkoliv materiál ze stránek www.hdatelier.cz je možné pouze po předchozím písemném souhlasu majitele stránek. Created by Dream-Theme — premium wordpress themes. Up