» Produkt

Produkt

Nafotíme Vaše modely a návrhy, zajistíme modelky, prostory a vizáž. Výsledné fotografie lze použít na Váš web / e-shop, pro tisk letáků nebo katalogů.

Glamourové fotografie či akty mohou být zajímavým doplňkem interiéru nebo jako dárek pro své nejbižší třeba v podobě kalendáře. Zhotovíme foto dle požadavků a představ klienta. Vaše foto zhotovíme v Brně v ateliéru, nebo v exteriéru vhodném k námětu fotky. Můžete je použít nejen jako vhodný dárek pro nejbližší, ale beze studu umístit i na jakékoliv webové stránky.

Vytvoříme portrétní fotografie dle Vašeho přání. Poradíme Vám a pomůžeme s nejvhodnejší kompozicí a docílení Vaší představy. Foto následně upravíme a dle přání zpracujeme. Zhotovíme fotografie až do formátu A0.

Fotografie pro káždého a na cokoliv, fotografie na billboard, do knihy a časopisů nebo třeba i na stěnu obyváku, do vaší prezentace, na letáky a na váš web.

Kopírovat a používat jakýkoliv materiál ze stránek www.hdatelier.cz je možné pouze po předchozím písemném souhlasu majitele stránek. Created by Dream-Theme — premium wordpress themes. Up